Salon Gizli Işık Alçıpan Duvar Ve Duvar Kagıdı

Salonlarda alçıpan tavan ve ışıklandırrma sistemiyle daha modern bir dekor elde edebilirsiniz. Plazma tv için tek duvar dekorunu da unutmamak gerek.

Salon alçıpan ve gizli ışıklı led tavanlar, her salonda ayrı olarak tasarlanmalıdır. Dikdörtgen, kare ve L şeklnde salonlar olabileceğinden dolayı alçıpan led tavanların ölçüleri, genişlik olarak 40 ve 50 cm den aşağı olmamalıdır. Aşağı doğru inişleride en fazla 18cm olmalıdır. Alçıpan led tavan tamamiyle tasarım ve ışıklandırma sistemi olduğundan dolayı, hesaplama tam olmalıdır. Alçıpan tavanlarda kolaylık ve pratik olması açısından eps ve xps olan led sistemlerini de kullanabilirsiniz. Tavanlarda ve duvarlarda kullanabilen led eps xps sistemlerinde mutlaka alüminyum pwc vb gibi ısı yalıtım çıtalarını kullanınız.


Diğer Fotoğraflara Da Göz Atın

Sade Tasarımlar Ile Ev Dekorasyon Nish Ve Taş Kaplama Şömine Dekorlu Salon Fikirleri Sahil Ferahlığı Ve Ahşabın Sıcaklığı Modern Salon Ve Oturma Odası Dekorasyon Tasarım Fikirleri Ev Dekorasyonu Ve Doğal Taş Kaplama Fikirleri Sadeliğin Tasarımla Birleştiği Ev Dekorasyon Fikirleri Oturma Grubu Ve Renk Uyumu Ile Salon Dekorasyon Fikirleri Açık Mutfakla Odanın Kemer Ve Sütun Uyumu Dubleks Daireler Için Dekorasyon Fikirleri Beyazlığın Ve Aydınlığın Ferahlığını Hissedin Geçmişle Günümüzün Uyumu Ile Ev Dekorasyonu Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri Salon Gizli Işık Alçıpan Duvar Ve Duvar Kagıdı Geniş Ve Ferah Yatak Odaları Için Dekorasyon Fikirleri Modern Tasarımlar Ile Salon Dekorasyonu Fikirleri Cesur Villa Tasarımları Ile Dekorasyon Fikirleri Çalışma Odalarının Dekoru Ile Kendinizi Daha Rahat Hissedin Ahşabın Sıcaklığını Sevenler Için Mutfak Dekorasyon Fikirleri Salon Dekorum Hem Sade Hemde Modern Olsun Diyenler Için Tavan, Duvar Ve Perde Dekoru Ile Mobilyanın Zerafeti