Size İlham Verecek Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyon Fikirleri

Evimi dekore etmek istiyorum fakat kararsız kaldım. Nasıl bir dekor seçimi yapmalıyım, hangi renkleri seçmeliyim, dizaynı nasıl yapsam daha şık durur diyorsanız, galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Birbirinden güzel ve şık tasarımlar ile size fikir verecek ve kendi tasarımınızı yapmanızda size kolaylık sağlayacak ev dekorasyon fikirleri.

Sade Tasarımlar Ile Ev Dekorasyon Fikirleri

Sade Tasarımlar Ile Ev Dekorasyon

Canlı ve cesur renkler ile manzara temalı cepheler ile evinize doğal güzellik verebilirsiniz.

Nish Ve Taş Kaplama Şömine Dekorlu Salon Fikirleri

Nish Ve Taş Kaplama Şömine Dekorlu Salon Fikirleri

Genelde plazma tv üniteleri için yapılan nish dekorunun, şömineye uyarlanmış hali ve taş kaplama ile şık bir görünüm kazandırılarak yapılan dekorasyon fikirleri.

Sahil Ferahlığı Ve Ahşabın Sıcaklığı

Sahil Ferahlığı Ve Ahşabın Sıcaklığı

Mavi rengin odaya verdiği deniz ferahlığı ve ahşap tonoz ile tavan dekorunun birleştiği rahatlatıcı dekorasyon fikirleri.

Modern Salon Tasarım Fikirleri

Modern Salon Ve Oturma Odası Dekorasyon Tasarım Fikirleri

Iki oda arası cam bölme, nano granit yer döşemeleri, sürgülü cam cephe ve teak rengi mobilya ile modern salon ve oturma odası dekorasyon ve tasarım fikirleri.

Ev Dekorasyonu Ve Doğal Taş Kaplama Fikirleri

Ev Dekorasyonu Ve Doğal Taş Kaplama Fikirleri

Doğal taş kapı girişi ve doğal taş vitrin ile ahşap rengi parke dekor dengesi ile salon dekorasyon fikirleri.

Sadeliğin Tasarımla Birleştiği Ev Dekorasyon Fikirleri

Sadeliğin Tasarımla Birleştiği Ev Dekorasyon Fikirleri

1+1 evler için sade ve şık tasarımın yansıtıldığı ahşap ve beyaz tonların kullanımı ile led aydınlatma ve nish dekor fikirleri.

Oturma Grubu Ve Renk Uyumu Ile Salon Dekorasyon Fikirleri

Oturma Grubu Ve Renk Uyumu Ile Salon Dekorasyon Fikirleri

Oturma grupları seçerken odanın tasarımı çok önemlidir. tablolar, halı seçimi, zemin nano granit ve tavan gizli ışık aydınlatma, size salon dekorasyonu için fikir verebilir.

Açık Mutfakla Odanın Kemer Ve Sütun Uyumu

Açık Mutfakla Odanın Kemer Ve Sütun Uyumu

Açık mutfaklar için genelde standart ve sade fikirler uygulanır. Bu tasarım size kemer ve sütun ile şık, ferah ve zengin bir görünüm kazandırmak için fikir edinebilirsiniz.

Dubleks Daireler Için Dekorasyon Fikirleri

Dubleks Daireler Için Dekorasyon Fikirleri

Dubleks dairelerde tasarım ve üst kat çıkış merdivenleri için ahşap uygulaması ile fikir edinebilirsiniz.

Beyazlığın Ve Aydınlığın Ferahlığını Hissedin

Beyazlığın Ve Aydınlığın Ferahlığını Hissedin

Mobilya seçimi ve oda renkleri genelde çok kafa karıştırır. Bunun yerine tüm odayı beyaz renk tasarlasak ve ahşap renkler ile dikkat çeksek nasıl olur acaba diyenler için ev dekorasyon fikirleri.

Geçmişle Günümüzün Uyumu Ile Ev Dekorasyonu

Geçmişle Günümüzün Uyumu Ile Ev Dekorasyonu

Çoğumuz modern tasarımlar ister. Fakat içimizde hep geçmişin sıcaklığını hissederiz. İşte size geçmiş ile günümüzü birleştiren şık tasarımlar.

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak odaları hep emtia ile tasarlanır. Bu fikirleri yıkmak ve kendi tasarımınızı uygulamak için size fikir verecek yatak odası dekorasyon fikirleri.

Yatak odasının duvarlarını, yatağınıza uygun renklerde duvar kağıdı ve şık bir avize ile daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Tabiki tasarımda perdeleri unutmamak gerek. Modern perde seçimi ile eksik kalan kısmı tamamlayabilirsiniz.

Salon Gizli Işık Alçıpan Duvar Ve Duvar Kagıdı

Salon Gizli Işık Alçıpan Duvar Ve Duvar Kagıdı

Salonlarda alçıpan tavan ve ışıklandırrma sistemiyle daha modern bir dekor elde edebilirsiniz. Plazma tv için tek duvar dekorunu da unutmamak gerek.

Salon alçıpan ve gizli ışıklı led tavanlar, her salonda ayrı olarak tasarlanmalıdır. Dikdörtgen, kare ve L şeklnde salonlar olabileceğinden dolayı alçıpan led tavanların ölçüleri, genişlik olarak 40 ve 50 cm den aşağı olmamalıdır. Aşağı doğru inişleride en fazla 18cm olmalıdır. Alçıpan led tavan tamamiyle tasarım ve ışıklandırma sistemi olduğundan dolayı, hesaplama tam olmalıdır. Alçıpan tavanlarda kolaylık ve pratik olması açısından eps ve xps olan led sistemlerini de kullanabilirsiniz. Tavanlarda ve duvarlarda kullanabilen led eps xps sistemlerinde mutlaka alüminyum pwc vb gibi ısı yalıtım çıtalarını kullanınız.

Geniş Ve Ferah Yatak Odaları Için Dekorasyon Fikirleri

Geniş Ve Ferah Yatak Odaları Için Dekorasyon Fikirleri

Yatak odalarının geniş ve ferah olabilmesi, mobilya dizaynı ve ergonmik olmasına bağlıdır. Mobilya dolap gardolap sistemlerinde EZBER olan tasarımlardan vazgeçilmeli ve duvarlarınıza odanıza en uygun kullanışlı tasarımlar yapılmalıdır. Çizimleri ve tasarımları olmayan mobilya sistemleri eksiktir. Mobilya bir evin tüm eksiklerini ve fazlalaıklarını toparlayan en iyi unsurdur.  Yatak odası tasarımı dizaynı için tavan ve duvarlar detaylandırılmalıdır. Kolon ve L duvarları en fazla olan yatak odalarının tasarımları tavandan duvara hesaplanarak yapılmalıdır.

Modern Tasarımlar Ile Salon Dekorasyonu Fikirleri

Modern Tasarımlar Ile Salon Dekorasyonu Fikirleri

Her salon tasarımı dekoru, kendine has ölçümleri ile mümkündür. Bir evde ilk göze çarpan, o eve değer katan salondur. Isıtma soğutma sisteminden tutunda, sade bir kolona ve krişe kadar detaylandırılması gerekir. Gözden kaçırmayacağımız bir diğer husus ise; ışıklandırma sistemidir. Bizim dekorasyon haznemizde en çok olması gereken detay, elektrik ve elektroniktir. Teknoloji olarak geride kalınan her iş yarımdır. Tasarım ve dekorasyon takip edilmesi gereken bir alandır. Modern, kullanışlı, aynı zamanda zengin durabilen dekorasyon ve tasarımların olmazsa olması geniş açılarla düşünmektir.

Cesur Villa Tasarımları Ile Dekorasyon Fikirleri

Cesur Villa Tasarımları Ile Dekorasyon Fikirleri

Villa tasarımı ve villa dekorasyonu, en çok detayları olan, hatta kapsamlı olandır. Dublex villa, triplex villa, tek kat müstakil villa, yarı malikane olan villa vb gibi yapılar olduğundan, modern ve tasarımlı bir villa için en baştan başlamak lazımdır. Dekorasyon tadilat ve tasarım hiç bir zaman aynı ve standart değildir ve olmamalıdır. İyi bir villa tasarımı için danışmak, fikir almak, somut olarak yapıları gezmek, katalog ve fuarları takip etmek size en yi tasarım ve dekorasyon fikrini kazandıracaktır.

Çalışma Odalarının Dekoru Ile Kendinizi Daha Rahat Hissedin

Çalışma Odalarının Dekoru Ile Kendinizi Daha Rahat Hissedin

Çalışma odalarında tadilatınız var ise, alçıpan ve mobilya bir arada olmalıdır. Çalışma alanı dekoru demek, esasen rahat hareket edebilmek demektir. Her çalışma alanı ister ofis olsun ister ev ofis olsun kullanışlı olmalıdır. Çalışma ofisleri kurabilmek ve tasarlayabilmek için ilk önce ne istediğini bilmekten geçer. Plan yapmak yeterlimidir? Tabiki yeterlidir, fakat fikir almak da faydalıdır. Her zaman bir fazla bilen ve detaylarını atladığınız noktalar olabileceğini unutmamak lazımdır. Teknolojik ürünlerin ve tasarım ürünlerinin çok fazla olduğu şu zamanda, her ayrıntıyı öğrenmek bize faydalı olacaktır. Ezber tadilat ve dekorasyonlar size o işin tekrar dizayn edilmesi için yeniden maliyet karşınıza çıkarabileceğini unutmamak gerekir. Her revize dekorasyon, tadilat uzun ömürlü olacağını düşünerek uygulanmalıdır.

Ahşabın Sıcaklığını Sevenler Için Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Ahşabın Sıcaklığını Sevenler Için Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Seçeceğiniz mutfak modeli pahalı olabilir, önemli olan kullanışlı olmasıdır. Mutfaklarda dağınıklık ve fazlalıkları ortadan kaldıran ahşap dekorasyonu dediğimiz alan, dolaplardan başlar. Her alanı en iyi kullanmak, elektrik aksamına kadar detaylandırmak gerekmektedir. Renk dizaynı kombin uygulamalar önemlidir. Mutfaklarda ahşap kullanılır, seramik ve granit kullanılır. Bu nedenle kombin ve uyumlu olmalıdır. Çizim ve ölçüler kağıt üzerinde hazır olmalıdır. Tasarım ve dekorasyonda mutfak tavanı ve tabanı ışılandırması ilk önce gelen detaydır.

Salon Dekorum Hem Sade Hemde Modern Olsun Diyenler Için

Salon Dekorum Hem Sade Hemde Modern Olsun Diyenler Için

Salon dekorum hem sade, hemde modern olsun diyenler için tavsiyemiz, salon ölçü ve çizimlerinin hazır olması olacaktır. Modern tasarım demek pahalı tasarım demek değildir. Sizin uygulamalanınıza göre yapılacak olan tasarımdır. Modernlikten kasıt, gözü yormayan ferahlık ve sadelik veren dekorlardır. Salonlarda ilk öncelik tavanlar olmalıdır. Çünkü ışıklandırma iyi hesaplandığında gözü yormayan ferahlık veren alanları oluşturabilirsiniz. Salon renk uyumu, özellikle ahşap dekoraların uyumu önceliktir. Duvar dekoraları, elektrik aksamıda akabinde gelecektir. Ne istediğini bilmek ve cesur olmak yeterlidir. Herkesin kendi zevki ve görüşü farklı olacağından EZBER dekorasyonları terk etmelidir.

Tavan, Duvar Ve Perde Dekoru Ile Mobilyanın Zerafeti

Tavan, Duvar Ve Perde Dekoru Ile Mobilyanın Zerafeti

Tüm yazdığımız makalelerimizde üzerinde durduğumuz konu kombin dekorasyon ve uyumdur. Perdelerden tutunda mobilya aksamına kadar olacak olan çalışmalar bu detaylar ile alakalıdır. Bir dekorasyonda zerafet ve heybet olabilmesi için, o tasarımın uyumlu olması şarttır. Her dekorasyon alanı kendine has yapılmalıdır. Mobilya dediğimizde zerafet ve şıklıkdaa kendisinde mevcuttur. Fakat bunu nasıl ve nerede kullanacağımız önemlidir. Duvar dekoru yaptığınızda mobilya, perde dekoru yaptığınıda mobilya, taban döşeme ve dekor yaptığınızda mobilya uyumu, zerafeti, ferahlığı, tasarımı ve rengi vazgeçilmezdir.